Fotoğrafım
Turkey
Bir zamanlar ful yaprakları adında bir çiçek kız vardı.Saçları tuhaftı.Bir tutamı domates kırmızısı,perçemleri havuç rengi,kalanlarsa ahududu şerbeti gibi kızıldı.Pembe gözlükleriyle dünyayı ve insanları koşulsuz sevmeye kararlıydı ama gerçekleri görmesi zaman almadı.Canını yakanlardan kurtulmayı denedi, doğrulup toparlandı,gözyaşlarını sildi ve aynaya baktı. Gülümseyerek kendine bir söz verdi.Çiçek kızın hayattaki serüveni her daim taptaze ve rengarenk olacaktı... İletişim : fulyapraklari@hotmail.com

değer verenler

12 Temmuz 2011 Salı

"Dolgu topuk ayakkabılar"

Bu yılın ve her yılın yaz modası "dolgu topuk" ayakkabıların yurtdışından derlediğim ilgi çekici modelleri...
(modelleri büyütmek için resimlerin üzerine tıklayınız.)
5 yorum:

tubitos dedi ki...

yazın en sevdiğim model bunlardır işte. hem şık hem rahat

Sen kısaca F. de dedi ki...

tamam ok. biz seviyoruz dolgu topuk hadisesini de daha bir erkek tanımadım dolgu topuktan haz eden... anneanne pabucu muamelesi yapıyorlar güzelim rahat dolgu topukcuklara:)

Meyra dedi ki...

seviyorum ama bir şartla önü ve arkası açık olacak yoksa rahatsızlanıyor sevgili ayak parmacıklarım:)) mesela ilk sıranın ilk pembe kahveli ayakkabısı tam benlik tam tarzım aldım gitti ful'cum;)

Adsız dedi ki...

Gözüme çok hoş gelselerde giyemıyorum ben topuklu ayakkabı (:

Küçük Mucizem dedi ki...

başkasına çok yakışsa da ben sevmiyorum. hiç zarif değil bana göre

EMEĞE SAYGI

Internet-Gazete-Dergi ve her türlü basılı yayın için geçerlidir : Yazılarımdan ismim ve adresim link gösterilmek suretiyle alıntı yapılabilir. İzinsiz emek hırsızlığı durumunda hakkımı "hukuki çerçevede" sonuna kadar arayacağıma emin olabilirsiniz.Emeğe saygı gösterdiğiniz için teşekkürler!