Fotoğrafım
Turkey
Bir zamanlar ful yaprakları adında bir çiçek kız vardı.Saçları tuhaftı.Bir tutamı domates kırmızısı,perçemleri havuç rengi,kalanlarsa ahududu şerbeti gibi kızıldı.Pembe gözlükleriyle dünyayı ve insanları koşulsuz sevmeye kararlıydı ama gerçekleri görmesi zaman almadı.Canını yakanlardan kurtulmayı denedi, doğrulup toparlandı,gözyaşlarını sildi ve aynaya baktı. Gülümseyerek kendine bir söz verdi.Çiçek kızın hayattaki serüveni her daim taptaze ve rengarenk olacaktı... İletişim : fulyapraklari@hotmail.com

değer verenler

14 Ocak 2009 Çarşamba

"öyle bir şey"


yaşlı bir ağaç gibiyim ama yalnız,
bilgeler hep yalnız olur derler, ölmeyeyim sakın insansız,
kovuğumda pek çoğu var ama hepsi benden habersiz...
çok üşüdüm ısıt beni, sev, yaralarımı sar,
karmaşanın içinde boğuldum, benimle biraz nefes al...

6 yorum:

öykü dedi ki...

Şiiri cok sevdım sayfa dızaynınızı da ..Sayfanıza ekledıgınız resımler herseyıyle cok guzel.. Ve tabıkı kı Ataturk kosesı ıle:) cok sevdım.

öykü dedi ki...

Bır de tabı vazgecılmezımız muzık ..Sectıgınız tum parcaları gercekten begenıyorum... kutlarım sızı severek dınlıyorum hepsını.

Ful yaprakları dedi ki...

çok teşekkür ederim :))

Elif..den dedi ki...

yalnızlık şiirlerı hep hüzünlü olandır..
sevdım her nakaratında duyguları..

Htc dedi ki...

şimdi omzumda öyle bir ağrı var ki, masabaşında ders çalışmaktan...şiiri okuyup müziği açtım,yaslandım arkama ve gözlerimi kapattım.hıhımmmm çok dinlendirici bişeymiş, çok teşekkürler=)

Ful yaprakları dedi ki...

Htc'cim rica ederim sei dinlendirebildiysem ne mutlu:)
Elif'cim sana da çok teşekkürler,
bir anda ne çıkarsa içimden onları yazıyorum düzeltme yok, düzeltirsem iyi bir şeyler çıkmaz zaten biliyorum,
:))

EMEĞE SAYGI

Internet-Gazete-Dergi ve her türlü basılı yayın için geçerlidir : Yazılarımdan ismim ve adresim link gösterilmek suretiyle alıntı yapılabilir. İzinsiz emek hırsızlığı durumunda hakkımı "hukuki çerçevede" sonuna kadar arayacağıma emin olabilirsiniz.Emeğe saygı gösterdiğiniz için teşekkürler!