Fotoğrafım
Turkey
Bir zamanlar ful yaprakları adında bir çiçek kız vardı.Saçları tuhaftı.Bir tutamı domates kırmızısı,perçemleri havuç rengi,kalanlarsa ahududu şerbeti gibi kızıldı.Pembe gözlükleriyle dünyayı ve insanları koşulsuz sevmeye kararlıydı ama gerçekleri görmesi zaman almadı.Canını yakanlardan kurtulmayı denedi, doğrulup toparlandı,gözyaşlarını sildi ve aynaya baktı. Gülümseyerek kendine bir söz verdi.Çiçek kızın hayattaki serüveni her daim taptaze ve rengarenk olacaktı... İletişim : fulyapraklari@hotmail.com

değer verenler

17 Mayıs 2011 Salı

"Oxford ayakkabılar"Özellikle işyerlerinde biz kadınların kurtarıcısı olan oxford ayakkabılar bahar sezonunda yine ön planda yer alıyor.Sizinki hangisi?


5 yorum:

zeynep dedi ki...

Kurtarıcılar bence onlar.. Hemen herşeyle gayet de uyumlular...

eleni dedi ki...

artık 'hanım hanımcık(!?)' giyinmem gerektiğini söyleyen bilimum sevdiklerimi dinledim gittim ömrümün ilk topuklusunu aldım;oxford ayakkabıların topuklusunun her rengi alınır,seve seve giyilir onu fark ettim! fotoğraftakiler de çok cici:)

Nehir İda dedi ki...

Ben de çok severim. Baştan 1.sıradakinin aynı var :))

içimizdeki karnaval dedi ki...

Değişik tasarımlarmış..Az topuklular da güzel oluyor...

CMOS dedi ki...

floral olanlar favoriiim:)

EMEĞE SAYGI

Internet-Gazete-Dergi ve her türlü basılı yayın için geçerlidir : Yazılarımdan ismim ve adresim link gösterilmek suretiyle alıntı yapılabilir. İzinsiz emek hırsızlığı durumunda hakkımı "hukuki çerçevede" sonuna kadar arayacağıma emin olabilirsiniz.Emeğe saygı gösterdiğiniz için teşekkürler!